Šperky

Náušnice k nastřelení jsou vytvořeny ve spolupráci s kožními specialisty. Jsou vhodné pro kohokoliv včetně osob s kontaktními alergiemi. Je možné si vybrat šperky vyrobené z leštěné chirurgické oceli, šperky potahované 24 karátovým zlatem, šperky titanové nebo stříbrné, které jsou vhodné pro klienty, kteří mají problémy s hojením ran, neboť stříbro přirozeně potlačuje vznik infekce. 

Náušnice jsou baleny ve sterilních kazetách (záruka bezpečné aplikace). Díky svému tvaru dobře pronikají kůží a ranku netraumatizují. Proto je zákrok jen minimálně bolestivý a hojení obvykle bez komplikací.  

U nás si vyberete z široké nabídky Vaši oblíbenou barvu nebo třeba barvu, která se bude hodit k očím Vaší dcery.

Náušnice, které nabízíme, jsou osazeny exkluzivními kamínky firmy Swarovski.

Náušnice Estelle jsou trvalé, po šesti týdnech je můžete vyměnit za vlastní (třeba od babičky) nebo ponechat v uchu dle libosti. 

Šperky pro piercing (pupíku, obočí, nosu...) jsou vytvořeny z chirugické oceli nebo titanu. Zejména pro nejoblíbenější piercing pupíku máme k dispozici široký výběr šperků (barevných kamínků), včetně luxusních šperků od firmy Swarovski.

Galerie nastřelovacích náušnic

 

SII-CRG104

SII-CRg210

SII-CRG610

SII-CRg654

SII-CRW103

Galerie šperků pro piercing pupíku

 

AC Boules B

AC Boules E

AC Boules F

AC Flower 01 B

AC Flower 01 D

JBL2S1 AQ

JBL2S1 CZAB

JBL2S1 PERIDOT

JBL2S1 ROSE

JBL2S1 TOPAZ

AC Sphere A

AC Sphere F

AC Sphere H

AC Sphere K

AC Sphere L

AC Flower 01 C

AC Flower 01 H

AC Eye C

AC Eye E

AC Reye A

Náušnice z mincovního stříbra

Zdraví, hygiena a sterilizace byly vždy důležité pojmy při výrobě nastřelovacích náušnic. Nyní firma Estelle představila nové slovo a nový produkt, který přináší revoluci v průmyslu: antibakteriální. Spoluprací s lékařskými profesionály společnost Estelle formulovala novou tajnou slitinu stříbra, která by mohla znamenat konec podráždění a infekce po nastřelení náušnic.

Novinky ve využití stříbra

V posedních letech lékaři zkoumají využití stříbra jako antibakteriálního činidla. Uplatnění nalézá v téměř každé oblasti medicíny a již i v domácnostech. Nyní je běžné použití stříbra pro jeho specifické vlastnosti při vlhkém hojení ran. V lékárnách můžete objevit náplasti nebo třeba kompresivní punčochy obsahující stříbro. Antibakteriální vlastnosti stříbra (způsobují ionty stříbra, které se vážou k DNA mikrobů a zabraňují jejich množení) z něj činí ideální volbu pro využití k výrobě nastřelovacích náušnic.

Firma Estelle, se kterou úzce spolupracujeme, je jedním z mála výrobců kvalitních nastřelovacích náušnic na světě. Distribuuje výrobky do více než 40 zemí světa. Společnosti se podařilo zdokonalit recept na své mincovní stříbro, které kombinuje přirozené antibakteriální vlastnosti s pevností, odolností a trvalým leskem.

"Jedním z důvodů, proč se společnost Estelle rozrostla natolik rychle, že se stala mezinárodní značkou je, že zákazníci na celém světě hodnotí kladně význam sterilizace a hygieny našich výrobků. Na našem trhu - ve Spojeném království, kde máme sídlo společnosti, dochází k masivnímu oživení výroby. Díky této nové produktové řadě jsme se dostali vysoko nad požadavky hygienických předpisů nejen ve Velké Británii ale dokonce i v celé EU, "říká ředitel společnosti Sean McCue.

Nová antibakteriální řada je opět osazena exkluzivními kamínky společnosti Swarovski. Vychází z dlouhodbé zkušenosti výroby stříbrných šperků.