Popis zákroku

Nastřelení náušniček dětem se provádí za přítomnosti rodičů. Dítěti je po důkladné kontrole ušního boltce a konzultaci s rodiči pomocí speciální fixy naznačeno místo nastřelení. Poté se ucho dezinfikuje a umístí samotný šperk do předem vyměřené tečky pomocí nastřelovací pistole. Po nastřelení se zkontroluje průběh vpichu a uzávěr náušnice. Před odchodem z ambulance jsou rodiče řádně poučeni o správné péči, možných komplikacích a následné výměně šperku.

Piercing. Nejprve je s klientem vybrán vhodný šperk, prokonzultováno jeho uložení a místo označeno. Pak po důkladné dezinfekci je zákrok prováděn v chirurgických rukavicích speciální lékařskou flexilou. Na přání je možno pro piercing pupíku a obočí užít místní znecitlivění. Po zavedení šperku je místo opět dezinifikováno a sterilně zakryto. Klient je poučen, jak o piercing pečovat, aby bylo sníženo riziko komplikací na minimum.

Po aplikaci náušnic a piercingu si u nás můžete zakoupit dezinfekční roztok určený speciálně na ošetření těchto ranek. Případně s námi prodiskutujete vhodnost použití desinfekčního roztoku, který máte doma.

 

Zákroky provádíme:

1) v moderně vybavené ordinaci v Teplicích.

2) po domluvě rodičů s dětským klubem, školkou, jeslemi, ... možno nastřelit náušničky i v tomto zařízení. Podmínkou je nastřelení minimálně 4 párů náušnic. Do vzdálenosti 25 km od Teplic nebude účtováno dopravné. Vzdálenější cíle poptejte prosím emailem.