O nás

Naše zdravotnické zařízení se zabývá nastřelováním náušnic a lékařským piercingem přes 10 let. Začínali jsme na chirurgické ambulanci v Duchcově, pak jsme se přesunuli do ordinace v Teplicích. Zpočátku jsme klasicky propichovali ouška jehlou, ale s rozvojem moderních technologií jsme brzy přešli na bezpečné a téměř bezbolestné nastřelování sterilních náušnic speciálním přístrojem. Vyzkoušeli jsme několik výrobců a po důkladném průzkumu trhu jsme si vybrali společnost z Velké Británie - firmu Estelle. Ta disponuje kvalitními náušnicemi, které jsou osazeny exkluzivními kamínky od světoznámé firmy Swarovski. Kořeny společnosti sahají až do roku 1944. Pro doplnění sortimentu aplikujeme též šperky švédské společnosti Blomdahl. 

Současně jsme se zabývali lékařským piercingem. Za podmínek, jako jsou na zákrokovém sálku chirurgie, jsme aplikovali stovky piercingů především do oblasti pupíku, nosu a obočí. Aplikace do oblasti pupku a obočí provádíme na přání v místním znecitlivění. Díky zavedení této formy anestesie jsme získali další klienty, kteří se dříve zákroku obávali. Jiné umístění šperků obvykle klientům rozmlouváme, vědomi si případných komplikací, se kterými se setkáváme z jiných (nelékařských) pracovišť.

Od roku 2015 provádíme školení a předáváme své zkušenosti zájemcům o profesionální aplikaci sterilních náušniček. Spolupracujeme s dětskými lékaři a jejich zdravotními sestrami. Proškoleným odborníkům poskytujeme podporu prodeje a zásobujeme je kvalitními šperky za velmi výhodné ceny.                                                                                                                                                                                

Náš tým:

Dana Bartošová, registrovaná zdravotní sestra

MUDr. Jaroslav Bartoš, atestovaný chirurg